Dzisiaj 16 maja w naszej parafii na specjalnej Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się I Komunia św. dzieci z klas III. Na ta Mszę św. prosimy aby przyszli tylko dzieci i rodzina dzieci I Komunijnych.

Msza św. o godz. 11.00- będzie recytowana.

Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30.  Dzisiaj w czasie nabożeństwa zakończenie nowenny do sw. Andrzeja Boboli – patrona Polski i Akcji Katolickiej.

W tygodniu nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00. zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.

We wtorek na godz. 16.00 prosimy do kościoła dzieci z klas IV – rocznicowe na próbę przed rocznica a także trójki rodziców z poszczególnych klas.

We wtorek Mszę św. animuje Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym a po Mszy św. spotkanie tej wspólnoty.
W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym po św. o godz. 18.00..
Jednocześnie trwa nowenna do Ducha Świętego i przed bierzmowaniem naszej młodzieży.  Młodzież bierzmowana ma uczestniczyć w niej codziennie obowiązkowo. W wyznaczone dni ks. Łukasz będzie miał z młodzieżą próby po Nowennie. Spowiedź przed bierzmowaniem odbędzie się w czwartek o godz. 17.00.  W czwartek będzie poświęcenie krzyżyków oraz młodzież przystępująca do bierzmowania otrzyma krzyżyki i odnowi przyrzeczenia abstynenckie.

W piątek odpust parafialny ku czci św. Jana Nepomucena – nie należy w tym dniu wykonywać prac niekoniecznych i uczestniczyć we Mszy św. . Msze św. o godz. 7.00 . 16.00 i 18.00.  Intencje z godz. 18.00 zostaną odprawione o godz. 16.00. W tym dniu młodzież z klas VII i VIII przyjmie sakrament bierzmowanie o godz. 18.00.

W sobotę wspomnienie św. Rity z Cascii. W sobotę Wigilia Zesłania Ducha Świętego – wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na czuwanie po Mszy św. wieczornej.

.Zapisy na pielgrzymkę Częstochowa, Kalisz, sanktuaria Wielkopolski i Dolnego Śląska plus Drezno 18-24.06.2021. Plan pielgrzymki w internecie i na FB.
Prosimy o wpłatę kopertowa – rodzinna na  ogrzewanie kościoła i zaległy dług z utrzymania cmentarza  z lat 2019 -2020 w wysokości 50 zł. Można wpłacać na konto parafii .z dopiskiem na cele kultu religijnego

Konto : 79 8642 1083 2002 8324 7837 0001

W tym tygodniu ks. Franciszek Filar na Kostaryce będzie odprawiał 9  mszy św. pogrzebowe za śp. od 16. 05 za śp. Stanisława Ramut. Natomiast ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał śp. Patryka Plucińskiego a od 19 V za śp. Andrzeja Fejkiel –  my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.