1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych i Adoracje Najświętszego Sakramentu podczas każdej Mszy świętej. Również dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza od godz. 19.30 do godz. 21.00 . Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.
2. Jutro 8 marca – Dzień Kobiet, będziemy modlić się w intencji wszystkich kobiet. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej. W środę początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa.
4. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszej szkoły. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych.
5. W piątek o godz. 7.30 i 17.00 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
6. W zakrystii są do nabycia wielkanocne świece – paschaliki Caritas i miodziki w ramach dzieła „Czas Miłosierdzia” jako pomoc dla seniorów i Hospicjum w cenie 10 zł.
7. W tym tygodniu ks. Franciszek Filar na Kostaryce będzie odprawiał msze św. pogrzebowe od uczestników pogrzebu za śp. Marka Bargiel, śp. Franciszkę Jurczak oraz śp. Wandę Łach. Natomiast ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał msze św. za śp. Jadwigę Szafran oraz śp. Zofię Kossakowską my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.
8. W tym tygodniu odbył się pogrzeb najstarszej mieszkanki naszej miejscowości 106 letniej śp. Karolina Kmonk z ul. Rzeszowskiej oraz zmarł tragicznie śp. Stanisław Ramut z ul. Południowej. Nie ma jeszcze ustalonego dnia jego pogrzebu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
9. Z uwagi na sytuację pandemiczna nie jesteśmy w stanie zorganizować misji parafialnych – przesuniemy je na październik miały być wtedy ich renowacje a będą misje i będziemy gościć figurę Michała Archanioła z Gargano.