1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych i Adoracje Najświętszego Sakramentu podczas każdej Mszy świętej. Również dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza od godz. 19.30 do godz. 21.00 . Z racji na wystawienie Najświętszego sakramentu po Mszy sw. wieczornej nie będzie nabożeństwa przed Mszą święta o godz. 16.00
2. W środę 10 II – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy również harcerzy na swoja Mszę św.
3. W czwartek (11.02) przypada wspomnienie MB z Lourdes. Z uwagi na pandemie nie będzie mszy św. specjalnej dla chorych i starszych. Zachęcamy do udziału we Mszy św. odprawianej przez ks. abpa Adama Szala w Krośnieńskim Hospicjum. Natomiast na Mszy św. rano i wieczór będzie dla chorych i starszych udzielany sakrament Namaszczenia Chorych. Intencja z Mszy św. o godz. 9..- będzie odprawiona o 7.00.
4. Również w czwartek (11.02). po Mszy św. o godz. 17.00 modlitwy do patrona naszej parafii św. Marcina.
5. W piątek zapraszamy na Msze św. i na spotkanie po niej w kościele młodzież klas VIII przygotowującą się do bierzmowania.
6. Dziękujemy tym wszystkim którzy w środę zaangażowali się w rozbieranie choinek i szopki w kościele. Dziękujemy za bardzo liczne przybycie i pomoc.
7. Nasze siostry informują że od 1 lutego zaczęły się zapisy dzieci do przedszkola św. Józefa na nowy rok szkolny. Zainteresowanych prosimy o kontakt w godzinach pracy Przedszkola z S. Halina – Dyrektor Placówki.
8. Dzisiaj naszej parafii będą rozprowadzane płyty Wobec piękności Bożej – polskich sióstr Karmelitanek modlących się w klasztorze w Islandi – w tym siostry z naszych stron – nabycie tej płyty w kwocie 30 zł to nasza cegiełka dla tych sióstr pracujących i modlących się na misjach w Islandii. O siostrach można przeczytać na plakacie przed kościołem oraz na stronie www.karmel.is
9. Również w tym tygodniu ks. Franciszek Filar w Kostaryce będzie odprawiał msze św. pogrzebowe za śp. Ks. Krzysztofa Pastuszaka, my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.
10. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku naszych parafian : śp. Władysław Fejkiel z ul. Północnej, śp. Patryka Plucińskiego i śp. Jana Haręzgę z ul. Południowej. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…