1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez papieża Franciszka. W ten sposób papież Franciszek zaprasza nas do refleksji nad Słowem Bożym, do czytania Pisma Świętego.
2. Dzisiaj o godz.15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
3. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan.
4. We wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa -po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
5. W środę nowenna do MBNP.
6. W czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów na ministrantów.
7. W przyszłą niedziele 31 I po Mszy św. o godz. 16.00 – czyli o 16.30 zapraszamy do kościoła na śpiew noworoczno-kolędowy. Jest to jeden z ostatnich akordów Bożego Narodzenia . Zapraszamy w imieniu Wójta Gminy Krościenko Wyżne i naszej parafii. Spotkanie poprowadzą Gminna Orkiestra Dęta, nasz Chór Parafialny oraz Kapela Krościeniacy. Zapraszamy również do oglądania poprzez kamery internetowy a tych którzy przyjdą do kościoła prosimy zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu oraz maseczek.
8. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia 2021 r. „Dniem solidarności z Chorwacją”. U nas za tydzień będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
9. Tydzień temu była trzecia niedziela miesiąca , złożono na potrzeby parafii 3220 zł. Złożono również 1000 zł z racji kolędy które również przeznaczone zostają na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
10. Zmarła Janina Piwińska, mama ks. Tadeusza Piwińskiego, Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 25 stycznia 2021 r. o godz. 12.00 parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Pustynach.
Polećmy śp. Janine oraz śp. Bronisława Frydrycha którego w minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci!