Od soboty w naszym kościele może przebywać do 80 osób. Osoby które nie mogą przyjść do kościoła zachęcamy do uczestnictwa we mszach św. w tygodniu, przez internet, albo radio i telewizję. Przypominam że również w sobotę o godz. 17.00 jest Msza św. niedzielna. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa sa transmitowane online przez kamery Stimo.

Zachęcamy również z korzystania ze spowiedzi w ciągu tygodnia gdyż nie będzie w tej sytuacji organizowania jakiś specjalnych spowiedzi przed Wszystkimi Świętymi.
Trwają nabożeństwa październikowe, dzisiaj różaniec o godz. 15.30. Będziemy modlić się o ustanie i zachowanie nas od pandemii koronawirusa. Msze św. w październiku codziennie o godz. 17.00, a po Mszach św. nabożeństwo różańcowe.
W zakrystii można składać wypominki za naszych zmarłych, których będziemy polecać przez cały listopad w naszych modlitwach – prosimy zaznaczyć na kartce dzień w którym chcemy aby za tych zmarłych się modlić. Kartki na wypominki są wyłożone na ołtarzach bocznych i stoliku z gazetami.
W przyszłą niedzielę 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. będą odprawione do południa według niedzielnego porządku. Po południu zaś zamiast Mszy św. o godz. 16.00, będzie o godz.14.00 ale w kościele nie na cmentarzu.
Natomiast o godz. 15.00 jeśli się nic nie zmieni będzie tylko tradycyjna procesja i rozpoczniemy ja przy bramie głównej.
W poniedziałek wypada 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Po Mszach św. o godz. 9.00 w kościele i 17.00 koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Nie będzie mszy na cmentarzu o godz. 9.00 ale w kościele.
Nie zapominajmy też, że w związku z pandemią Ojciec Święty wydłużył czas zyskiwania odpustów przez na cały listopad. Odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza jeśli jest to możliwe i odmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych zwykłych warunków odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii Świętej, odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
Wypominki przez cały listopad po Mszach św. wieczornych.
We wtorek po Mszy św. i różańcu w kościele spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
W środę 28 X – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Tadeusza Karwat z Mińska Mazowieckiego, śp. Bożeny Kuźniar z ul. Wąskiej, śp. Czesława Pelczara z ul. Szkolnej i śp. Stanisława Kaczora z ul. Wąskiej. Wieczne odpoczywanie….