28 Niedziela Zwykła 11.X.2020 – Dzień Papieski
Trwają nabożeństwa październikowe, dzisiaj różaniec o godz. 15.30
Msze św. w październiku codziennie o godz. 17.00, a po Mszach św. nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy szczególnie do modlitwy dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca.
Przezywamy dzisiaj Dzień Papieski. Ministranci będą zbierać ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik Jana Pawła II – na stypendia dla dzieci i młodzieży z biednych rodzin. Zachęcamy do wspomożenia tego żywego pomnika św. Jana Pawła II.
W poniedziałek wspominamy bł. Jana Beyzyma, we wtorek wspominamy bł. Honorata Koźminskiego, w środę św. Małgorzaty Marii Alacouque, w czwartek – św. Teresę od Jezusa, w piątek św. Jadwigę Śląską, w sobotę – św. Ignacego Antiocheńskiego. W przyszłą niedzielę św. Łukasza Ewangelisty – patrona ks. Łukasza naszego wikariusza. Za tydzień w niedziele o godz. 9.00 na Mszy św będziemy modlić się za ks. Łukasza z racji jego imienin.
Jutro w poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy wszystkich członków.
We wtorek 13.10.2019 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy Św. i różańcu.
W środę 14 X – Dzień Nauczyciela – w naszych modlitwach będziemy pamiętać o nich , zwłaszcza w nabożeństwie różańcowym.
16 X w piątek – w naszej parafii i szkole noszącej Jego imię uczcimy św. Jana Pawła II. Swoje spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania będą mieć uczniowie klas VII i VIII. Początek spotkania mszą św.
W piątek rocznica święceń biskupich abp Józefa Michalika – polecajmy go naszym modlitwom prosząc o powrót do zdrowia.
Za tydzień rozpoczniemy niedzielę misyjna i tydzień misyjny.
Spotkania: w środę – ministranci, w czwartek – kandydaci na ministrantów.
Od soboty młodzież z KSM-u będzie rozprowadzała znicze na groby naszych bliskich – zachęcamy do ich zakupu – młodzież przeznacza dochód na cele statutowe.