1. Dzisiaj I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych i adoracja po każdej Mszy św. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa popołudniowego ponieważ po Mszy św. o godz. 16.00 adoracja do godz. 21.00. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na wspólną adoracje Wieczór Chwały od godz. 19.30 do 21.00.
  2. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00. Codziennie po Mszy św. rannej litania do św. Rocha o zachowanie nas przed pandemia koronawirusa.
  3. Kancelaria czynna codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 z wyjątkiem świąt, soboty i niedzieli.
  4. We wtorek (08.09) święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Z uwagi na obowiązki szkolne Msze św. w święta tzw. skasowane w dni robocze będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 Również we wtorek spotkanie Wspólnoty w Duchu Świętym
  5. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek (10.09) – Msza św. harcerzy, a w piątek (11.09) – modlitwy za wstawiennictwem św. Marcina – patrona parafii.
  7. W piątek po Mszy św. wieczornej (11 09) spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VII i VIII. Prosimy o przyjście w maseczkach a spotkania będą się odbywać z zachowaniem wszystkich zasad higieny w kościele i w domu katechetycznym. Początek spotkania w kościele Mszą św. i wspólną modlitwą.