1. Dzisiaj o godz. 1545 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. W poniedziałek święto św. Bartłomieja, apostoła, w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek św. Augustyna, w sobotę męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W najbliższą środę (26.08) przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej w sąsiednich Łężanach i Iskrzyni odpusty parafialne. U nas msze św. z kazaniami o 7.30, 9.00 i 19.00.
  4. Klub biegacza w Krościenku Wyżnym serdecznie zaprasza mieszkańców naszej gminy w przyszłą niedzielę 30 sierpnia na stadion sportowy GOSiR do wzięcia udziału w XIV edycji Biegów pn „Dycha Siekiernika”. Oprócz biegów dzieci i młodzieży odbędzie się bieg na 10 km. Na dzieci czekają puchary, nagrody rzeczowe i paczki ze słodyczami.  Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie internetowej GOSiR.
  5. Z racji zbliżającego się rozpoczęcia nowego roku szkolnego – zapraszamy dzieci i młodzież w do spowiedzi św. w tym tygodniu pól godziny przed Mszą św. rano i wieczór. Prosimy tak rozplanować swój czas aby wszyscy mogli się wyspowiadać. Przypominamy dzieciom i młodzieży, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w przyszły wtorek, 01.09. 2020 o godz. 815 Mszą św.
  6. Archidiecezja Przemyska, oraz Gmina Żurawica zapraszają do udziału w XXXVII Dożynkach Archidiecezji Przemyskiej, które odbędą się w niedzielę, 30 sierpnia 2020 r. w Żurawicy. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie przy kościele.
  7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Janinę Tomkowicz z ul. Północnej. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie..