1. Dzisiaj o godz. 15.45 nabożeństwo do św. Jan Pawła II.
  2. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Jacka, prezbitera w czwartek – św. Bernarda – opata, w Piątek św. Piusa X, w sobotę – NMP Królowej.
  3. Zapraszamy do zapisów na pielgrzymkę śladami Kardynała Wyszyńskiego i po Krajach Nadbałtyckich Litwa, Łotwa, – Estonia w dniach 06-11.10.2020 r szczegóły na stronie internetowej.
  4. W związku z tragicznymi wydarzeniami w Bejrucie Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski prosi aby dzisiejsza niedziela stała się Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Prosi również o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych dlatego zostanie dzisiaj przeprowadzona zbiórka do puszek. Środki te za pośrednictwem Caritas Polska, zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych.
  5. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie dożynek w naszej parafii i gminie, zwłaszcza paniom z KGW i AK za przygotowane wieńce, starostom dożynkowym, delegacjom dożynkowym, tym którzy przygotowali liturgię, siostrom zakonnym, wszystkim uczestnikom. Dziękuję również harcerzom, służbie liturgicznej, młodzieży z KSM-u i strażakom za pomoc w przeprowadzeniu procesji na cmentarz parafialny w wigilię Wniebowzięcia NMP.