Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.30 – nabożeństwo różańcowe a po Mszy św. o godz. 16.00 adoracja do godz. 21.00. Od godz. 19.00 do 21.00 będzie różaniec 4 części w intencji naszej ojczyzny o światło Ducha Świętego na czas wyborów. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.

Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

Spotkania Odnowy w Duchu Świętym w czasie wakacji w każdy wtorek dla chętnych po mszy św. wieczornej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30, po Mszy św.

Jutro wspomnienie  bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.  W środę św. Jana z Dukli.  W sobotę  wspomnienie św. Benedykta – patrona Europy. Będziemy modlić się również za wstawiennictwem św. Marcina –patrona naszej parafii.

Z uwagi na liczne prośby zwłaszcza ludzi starszych do końca wakacji w sobotę wieczór będzie odprawiana msza św. z formularza niedzielnego.

Rozpoczęła się  40. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku będzie miała całkiem inny, ale na swój sposób wyjątkowy charakter. Towarzyszyć jej będzie Diecezjalna Sztafeta Różańcowa.

Ponieważ Radio FARA każdego roku zapewnia duchowe pielgrzymowanie, które ze względu na pandemię COVID-19 wydaje się najpowszechniejszą formą uczestnictwa w tegorocznej pielgrzymce. Zapraszamy do towarzyszenie pielgrzymce wraz z Radiem Fara.

Zmarła śp. Janina Podkul   z ul. Polnej-  . Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Jutro nasi  harcerze przed Mszą św. wieczorna w godzinach 18.30 -19.00 będą zbierać środki czystości, mopy, miotły i produkty które mogą być potrzebne powodzianom  z powiatu jasielskiego.

Dzisiaj po mszach św. zbiórka do puszek również na rzecz powodzian z naszej Archidiecezji.

Prosimy osoby które jeszcze nie potwierdziły wyjazdu lub rezygnacji z pielgrzymki do Gietrzwałdu w dniach 5-7 września o uczynienie tego.

W czasie wakacji aby przyspieszyć odprawianie Mszy św. pogrzebowych które czekają nieraz ponad rok – każdy z księży w czasie swojego urlopu odprawi po 15 intencji od uczestników pogrzebu. Będą to następujące msze św.za zmarłych: śp. Zygmunta Lorensa, śp. Tomasza Piękosia, śp. Janiny Nowak, śp. Janusza Zajdla, śp. Edwarda Bargiel, śp. Ks. Krzysztofa Pastuszaka. Ogłaszać intencje będziemy również tutaj w kościele a ks. odprawi je tam gdzie będzie przebywał w czasie urlopu. W tym tygodniu będą odprawiane za sp.  Zygmunta Lorensa  do wtorku a od środy za śp. Tomasza Piękosia– ks. Łukasz , Od wtorku do niedzieli ks. Krzysztof będzie odprawiał za śp. Edwarda Bargiel. A ks. Jan Marszałek w tym tygodniu  za sp. Kazimierza Glazara.