W Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przemyślu w sobotę 2 maja 2020 r. o godz. 10.00 odbędą się święcenia biskupie ks. prał. Krzysztofa Chudzio.

Głównym konsekratorem nowego biskupa będzie metropolita przemyski abp Adam Szal a współkonsekratorami abp Józef Michalik, arcybiskup senior archidiecezji przemyskiej i jej biskup pomocniczy Stanisław Jamrozek. Ze względu na obowiązujące ograniczenia epidemiczne, w uroczystości uczestniczyć będą wyłącznie osoby zaproszone imiennie. Pozostałych kapłanów i wiernych prosimy o modlitewną łączność za pośrednictwem Radio FARA, które przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną ze święceń biskupich.


Transmisja radiowa:

98,2 FM · 104,5 FM


Transmisja on-line:

sluchaj.radiofara.pl


 Transmisja telewizyjna:

fara.tv


YouTube:

Radio FARA


Facebook:

facebook.com/radiofara