Już po raz 10. ulicami naszej parafii przeszedł Orszak Trzech Króli.

Tradycyjnie Orszak „Anielski” z królem Kacprem, wyruszył spod budynku szkoły. Uczestniczyli w nim uczniowie oraz harcerze. Orszak – „Królewski” z królem Melchiorem swój początek miał przed budynkiem plebanii. W jego skład weszli parafianie, członkowie grup parafialnych, dzieci przedszkolne oraz chór. Natomiast trzeci Orszak – „Pasterzy” z królem Baltazarem wyruszył m.in. w towarzystwie Gminnej Orkiestry Dętej, władz naszej gminy oraz członkiń Koła Gospodyń Wiejskich i Klubu Seniora sprzed Domu Ludowego.
Wszystkie Orszaki spotkały się przed naszym kościołem parafialnym, by złożyć dary Jezusowi oraz wspólnie uczestniczyć we Mszy Świętej.
W tym roku po raz drugi wyruszyliśmy pod patronatem Fundacji Orszak Trzech Króli.

Orszak objęli Patronatem Wójt oraz Przewodniczący i Rada Gminy Krościenko Wyżne, którzy ufundowali niespodzianki dla najmłodszych jego uczestników.