Dzisiaj święto św. Szczepana. Porządek Mszy św. niedzielny. Błogosławieństwo owsa.

27 XII w piątek – przypada Święto św. Jana Apostoła. Na Mszach św. rano i wieczór błogosławieństwo wina.

28 XII w sobotę – Święto św. Młodzianków. Mszą św. o godz. 17.00 młodzież z KSM rozpoczyna swoje spotkanie opłatkowe

 W  niedzielę 29 XII –Niedziela Świętej Rodziny. Po Mszy św. o godz. 9.00 – spotkanie Kręgów Rodzin na plebani

Serdeczne podziękowania wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie wystroju kościoła i szopki Bożonarodzeniowej w naszym kościele, w tym członkom Rady Parafialnej. Dziękuję również za przekazane choinki, za pomoc naszym strażakom w ich wycięciu, przywózce i ustawieniu w kościele. Dziękuję za zakupione kwiaty do szopki.   Dziękuję naszym Siostrom zakonnym, zwłaszcza S. Zakrystiance oraz młodzieży która pomogła ubierać choinki oraz S. Organistce Cecylii za przygotowanie liturgii śpiewu wraz z chórem na przeżywane Święta. Dziękuję z przygotowaną wystawę szopek.  Służbie liturgicznej, kapłanom i wszystkim, którzy zaangażowali się w przeżywane misteria. Szczególną wdzięczność kieruje do naszej Orkiestry Dętej za obecność na Pasterce i w czasie świąt na ręce pana Macieja Filara i już dzisiaj zapraszam ją do orszaku Trzech Króli, jak i chór parafialny pod dyr. Moniki Glazar. Niech Nowonarodzony Jezus wszystkim wam wynagrodzi.

 

Zarówno w gablocie jak i na stronie internetowej parafii jest wywieszony plan wizyty duszpasterskiej tzw. „kolędy” na każdy dzień.

Kolęda 27 XII 2019 r  piątek od godz. 9.00

Ks. Proboszcz – ul. Północna od nr 2 do 62 oraz ul. Krótka i ul. Polna

Ks. Krzysztof  ul. Północna od nr 1 do 93

Ks. Łukasz ul. Rzeszowska 2 do 70 –parzyste oraz od Rzeszowska 53 do Rzeszowska 3 – nieparzyste

Kolęda 28 XII 2019   r sobota  od godz. 9.00.

Ksiądz Proboszcz  – ul. Północna 64 do 154

Ksiądz Krzysztof- ul. Północna 97 do 175

Ksiądz Łukasz –  Brzozowska 219 do 97

Dzisiaj o godz. 14.00 pogrzeb śp.  Kazimierza Glazara z ul. Północnej.…. Z uwagi na spodziewaną ilość ludzi  pogrzeb odbędzie się w kościele. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie..