1. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45. Dziś o godz. 11.00 – Msza św. o trzeźwość w naszej parafii i Ojczyźnie a o godz. 16.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny z intencji Akcji Katolickiej.
  2. Od jutra Msze św. wieczorne o godz. 17.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00-18.30.
  3. We wtorek początek nabożeństw październikowych. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach zwłaszcza młodzież i dzieci z naszej szkoły, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca. W dni powszednie różaniec o po Mszy świętej wieczornej zaś w niedziele o godz. 15.30. Za wspólnotowe odmówienie 1 części Różańca (5 tajemnic), można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieciom będziemy rozdawać pamiątkowe naklejki.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 16.30 i piątek od godz. 16.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Zachęcamy do udziału w modlitwach za powołanych w czwartek, do Serca Jezusowego w piątek i do praktykowania I sobót miesiąca.
  5. Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie III Rodzinnego Koncert Uwielbienia.
  6. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zorganizowali i brali udział w  całodniowej adoracji w 24 godzinnym różańcu w intencji trzeźwości, prowadzonym przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  7. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Hieronima doktora Kościoła, Wtorek – św. Teresy od dzieciątka Jezus,  środa – św. Aniołów Stróżów, piątek – św. Franciszka z Asyżu, w sobotę – św. Faustyny Kowalskiej – apostołki Bożego Miłosierdzia.
  8. W dniach od 18.10 – 20.10.2019r w Miejscu Piastowym odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe. Szczegółowe informacje w gablocie, a także na zaproszeniach wyłożonych na stoliku z prasą katolicką.
  9. W środę po Mszy świętej wieczornej zbiórka ministrantów, a w czwartek zbiórka kandydatów i wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Serdecznie zapraszamy chłopców od klasy II Szkoły Podstawowej i starszych.
  10. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców młodzieży klas VIII przygotowujących się z naszej parafii do bierzmowania.