1. Dziś niedziela rozpoczynająca IX Tydzień Wychowania. Również dzisiaj początek Triduum przed uroczystością św. Stanisława Kostki – zapraszamy dzieci i młodzież z naszych szkół, (szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania) do wspólnej modlitwy.
  2. Dzisiaj o godz. 15.40 nabożeństwo do św. Stanisława Kostki i ucałowanie Jego relikwii.
  3. W poniedziałek 16 września będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Prosimy o przygotowanie próśb i podziękowań do św. Jana Pawła II.
  4. We wtorek 17 września  spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym będzie w kościele. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz.1800 a po niej godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  5. W środę 18 września przypada Święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci i młodzież. Po Mszy św. ucałowanie Relikwii św. Stanisława i obowiązkowe spotkanie dla klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę 22 września po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców klas III, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.
  7. Za tydzień, w niedzielę 22 września, bezpośrednio po Mszy Św. o godz.1600 w kościele odbędzie się III Rodzinny Koncert Uwielbienia. Poza lokalnymi wykonawcami będziemy gościć zespół Bankruci, prowadzony przez  ks. Mateusza Rutkowskiego. Zapraszamy!
  8. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00  natomiast Nowenny do MBNP w każdą środę po Mszy św. wieczorowej.
  9. W sobotę święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
  10. Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
  11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Stanisława Prajsnar. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…