1. Dzisiaj o godz. 15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji kierowców.
  2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.
  3. W poniedziałek – św. Marii Magdaleny a we wtorek św. Brygidy Szwedzkiej, w środę – św. Kingi, w czwartek – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. W tym dniu swoje imieniny obchodzą ks. Krzysztof Pastuszak, ks. Krzysztof Zańko, oraz nasz były wikariusz ks. Jakub Wielgos. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. W piątek świętych Joachima i Anny – rodziców Matki Bożej – wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia – i błogosławieństwa Bożego. W piątek będziemy modlić się za ludzi starszych, naszych rodziców i dziadków.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30.
  5. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada 25 lipca w dzisiejszą niedzielę (21.07) błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ministranci będą rozdawać na każdy samochód jedną modlitwę do przyklejania w samochodzie do św. Krzysztofa – to także znak, że kierowca jest wierzący i w razie wypadku czy nieszczęścia należy do niego wezwać kapłana. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  6. We czwartek (25.07) przypada 4 rocznica śmierci ks. prałata Jana Szpunara w naszych modlitwach polecajmy go Bożemu Miłosierdziu i odwiedźmy Jego grób.
  7. Pielgrzymka na Białoruś – jest jeszcze 2 wolne miejsca, prosimy o składanie wniosków wizowych do przyszłej niedzieli.
  8. Na stronie internetowej jest plan pielgrzymki do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 16-26 I 2020 roku. Zapisy ruszą w sierpniu.
  9. W niedzielę 28 lipca 2019 r. w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce odbędzie się spotkanie rodzin księży diecezjalnych i zakonnych, rodzin sióstr zakonnych i kleryków.

W programie przewidziano:

16.00 – Program słowno-muzyczny

17.00 – Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Adama Szala

18.00 – Agapa w Parku Pielgrzyma

  1. Prosimy o ostrożność w czasie prac wokół kościoła, które rozpoczną się w tym tygodniu. Omijajmy ten teren w ciągu tygodnia dla bezpieczeństwa, a w niedziele pilnujmy zwłaszcza najmłodsze dzieci. Do zakrystii będziemy wchodzić od strony kościoła gdyż tamte drzwi będą zamknięte.
  2. Dzisiaj III Niedziela miesiąca i ofiary są przeznaczone na rozpoczynające się prace przy kościele.