Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00. Nabożeństwo do Serca Jezusowego wraz z procesja. Po południu  nabożeństwa o 15.30 nie ma.

Od jutra msza św. wieczorna o godz. 19.00. Jutro narodzenie św. Jana Chrzciciela – pamiętajmy w modlitwie o śp. ks. Janie Szpunarze.

Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła, będą się odbywały codziennie o godzinie 19.00, przez całą tak zwaną Oktawę Bożego Ciała. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała wraz z błogosławieństwem dzieci i wianków. Niech nasz udział w tych procesjach będzie wyrazem naszej wiary i znakiem naszej miłości do Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP odpust i obraz MB Solidarności  w Pustynach. Po Mszy św. wieczornej odnowienie aktu oddania parafii i rodzin naszej Parafii NMP. Jest to również uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.30, 9.00 i 19.00. Ofiary są przeznaczone na Stolice Piotrową tzw. Świętopietrze.

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Tadeusza Pelczara i Mariana Pęcherka. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

W wtorek 25.06. 2019 r. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza po Mszy Św. wieczornej i procesji  na półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

W lipcu i sierpniu będą spotkania Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, jak zawsze, co wtorek po Mszy Św. wieczornej, w salce Domu Parafialnego. Zapraszamy! Może w wakacje łatwiej będzie znaleźć trochę czasu na wspólną modlitwę.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym  organizuje wyjazd do Sanoka na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą w najbliższy piątek 28.06.2019 r. poprowadzi franciszkanin Ojciec Józef Witko. Koszt wyjazdu to 10 zł od osoby. Zbiórka na parkingu przy kościele  o godz.16.15, wyjazd  o 16.30. Przewidywany powrót około godz.21.00. Na wypadek braku miejsc siedzących w kościele, należy zabrać ze sobą krzesełko.  Zapisy u Pani Joli Pelczar  Tel. 796 255 663,  do wyczerpania miejsc w autokarze. Zapraszamy!