1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji świecenia diakonatu. Otoczmy modlitwą nowo wyświęconych diakonów w sposób szczególny naszego parafianina dk. Jakuba Szafrana.
  2. Dziś przypada I niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do czuwania przy Jezusie wystawionym w Najświętszym Sakramencie. Dzisiaj Nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Od godz. 19.30 do 21.00 czuwanie poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym – Wieczór Chwały. Również dzisiaj po Mszy św. zmiana Tajemnic Różańcowych.
  3. Nabożeństwa czerwcowe połączone z nowenną do Ducha Świętego codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 17.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Natomiast z racji wyjazdu ks. Proboszcza na pielgrzymkę ks. Proboszcz w tym miesiącu nie odwiedzi chorych z posługą sakramentalną.
  5. W najbliższy piątek (07.06), swoje imieniny będzie obchodził nasz ks. Proboszcz Wiesław Kałamarz. Osobę solenizanta otoczmy naszą modlitwą.
  6. Wspólnota Odnowy w Duchu Święty wraz z innymi grupami parafialnymi w sobotę (08.06) w Wigilię Zesłania Ducha Świętego zaprasza na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Jest to również ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  7. W związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich tygodniach oraz podniesieniem stanu wód, w wielu miejscach na Podkarpaciu i w kraju doszło do podtopień. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zachęca do solidarności z poszkodowanymi i udzielenia im niezbędnego wsparcia. Dlatego 9 czerwca w niedzielę będzie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej zbiórki do puszek dla poszkodowany.
  8. W dniu (08.06) jest organizowana pielgrzymka na Jasną Górę dla członków Akcji Katolickiej. Wyjazd w piątek (07.06) spod kościoła Piotra i Jana z Dukli w Krośnie o godz. 23.30. Zapisy w zakrystii do wtorku.
  9. W poniedziałek (03.06) spotkanie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.
  10. Organizowany jest wyjazd na koncert „Jednego serca – Jednego Ducha” do Rzeszowa, wyjazd w Boże Ciało (20 06)  o godz. 17.00– zapisy i szczegóły u ks. Tomasza.
  11. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – kończy się okres wielkanocny.