Wójt, Radni Gminy Krościenko Wyżne, GOSiR, GOPS, Szkoła Podstawowa oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku Wyżnym zapraszają na

I Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem ,,Dobrze Cię Widzieć” – JEDZIEMY DLA KRZYSIA

26 maja w niedzielne popołudnie w gronie najbliższych, przyjaciół i znajomych chcemy miło i aktywnie spędzić czas. Start godz. 14.00 z GOSiR w Krościenku Wyżnym. Dla uczestników  przewidziane są nagrody niespodzianki oraz możliwość bezpłatnego znakowania rowerów.

Rajd zakończymy wspólnym grillowaniem około godz. 15.30.  Dzieci będą mogły bawić się na dmuchanych zabawkach, zjeżdżalniach i brać udział w konkursach. Wystąpią zespoły muzyczne i przedszkolaki.

Impreza połączona jest z akcją pomocy choremu Krzysiowi w którą włączyła się cała społeczność szkolna, rodzice oraz mieszkańcy naszej gminy. W tym dniu po każdej przedpołudniowej mszy świętej oraz na stadionie będą rozprowadzane słodkości jako cegiełki, a zebrane do puszek pieniądze zostaną przekazane rodzicom na leczenie chłopca.

 Okażmy serce i wesprzyjmy Krzysia w walce z chorobą.

 

Serdecznie zapraszamy!!!