W dniu 2 marca 2019 roku odbył się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej III Turniej Siatkówki o Puchar Proboszcza. Ze zgłoszonych 6 drużyn w ostatniej chwili z przyczyn niezależnych dwie nie wzięły udziału. Pozostałe drużyny: Metaxa, Wymiatacze, Pączusie oraz drużyna harcerska Zawierucha rozegrały mecze każdy z każdym. Po wyrównanych pojedynkach I miejsce zdobyła drużyna Wymiatacze, II miejsce Pączusie, III miejsce zespół Metaxy a IV drużyna harcerzy Zawierucha. Pamiątkowe Puchary przypominające piłkę do siatkówki z logo kałamarza wręczał ks. proboszcz w wraz z sympatycznymi „aniołkami”. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim którzy w radosnej sportowej atmosferze spędzili sobotnie przedpołudnie. Podziękowania dla organizatorów ks. proboszcza Wiesława i Joanny Czekańskiej.