1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych i Adoracje Najświętszego Sakramentu podczas każdej Mszy świętej. Również dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza od godz. 19.30 do godz. 21.00 na Wieczór Chwały połączony ze spotkaniem kandydatów do bierzmowania.
  2. We wtorek (05.02), przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty. W tym dniu po każdej Mszy św. błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę (10.02) o godz. 8.25 członkowie AK poprowadzą modlitwę za Ojczyznę.
  5. Dziękujemy tym wszystkim którzy wczoraj zaangażowali się w rozbieranie choinek i szopki w kościele.
  6. Parafia Pustyny organizuje Pielgrzymkę „Bałkańskim Szlakiem” w dniach 05 – 13. 08. 2019 r. Koszt pielgrzymki 1750 zł + 65 Euro (dla 46 osób) więcej informacji w gablocie przed Kościołem.
  7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Marię Glazar i Marię Wilusz z ul. Południowej. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…

Ogłoszenia od Wójta Gminy:

  1. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Krościenka Wyżnego i Pustyn, Wójt naszej gminy informuje, iż będzie przyjmował mieszkańców z ich bieżącymi sprawami w każdy poniedziałek w godzinach 10:30 – 15:30.
  1. Wójt Gminy Krościenko Wyżne zawiadamia, że w dniach od 4 lutego 2019 r.do 17 lutego 2019 r. na terenie Gminy Krościenko Wyżne zostaną przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami w sprawie zmiany granic gminy, dotyczące terenu byłego lotniska.

Ankietę konsultacyjną można uzyskać:

– na stronie internetowej Gminy Krościenko Wyżne,

-w siedzibie Urzędu Gminy Krościenko Wyżne,

-w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym,

-w budynku Samorządowego Przedszkola w Krościenku Wyżnym,

-w budynku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym,

-w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku Wyżnym oraz jej filii w Pustynach,

– w budynku Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku Wyżnym.