1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Jest to również święto patronalne Akcji Katolickiej, KSM-u i ministrantów. Akcję Katolicką, Ministrantów i KSM zapraszamy po Mszy św. o godz. 9.00 na do domu parafialnego na ciasto i herbatę.
  2. Dzisiaj przed Mszą św. o go godz. 8.30 członkowie AK poprowadzą modlitwę za Ojczyznę. Po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 odnowienie aktu Oddania Chrystusowi Królowi.
  3. Dzisiaj o godz. 15.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z wypominkami w intencji naszych zmarłych.
  4. Jutro w naszej parafii będziemy gościć ks. bpa Rémy Vancottem – biskupa ordynariusza z Diecezji Namur w Belgii – przyjaciela naszego ks. prałata Krzysztofa Pastuszaka. Zapraszam jutro na Mszę św. wieczorną zwłaszcza grupy parafialne  choćby po kilku przedstawicieli, ks. biskup jest ciekawy jak wygląda u nas w Polsce życie parafialne i krótko po Mszy św. się z Wami spotka. Nie będzie to jakaś uroczystość. Msza św. będzie po francusku i po polsku. Biskupa przywitają na początku dzieci. Zachęcam i zapraszam wszystkich którzy mogą jutro na Mszę św. wieczorna o godz. 17.00.
  5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00 wraz z wypominkami za zmarłych.
  6. W piątek 30 XI święto św. Andrzeja Apostoła. Zakończenie nabożeństw wspominkowych.
  7. W sobotę  1 XII – I sobota miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej w domu katechetycznym.
  8. Tydzień temu odbył się Koncert ‘Złote serca”. Serdecznie Bóg zapłać w swoim imieniu, ale i organizatorów wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom, występującym i zaangażowanym w przeprowadzenie tego dzieła Miłosierdzia. Niech dobry Bóg wszystkim za wszystko wynagrodzi. Zebrano dla Olusia na Jego leczenie 36 940 zł i 34 gr.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny – Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszenia odpowiednio duchowo przygotowani mimo szalejących już wokół nas reklam świątecznych. Dzieci zachęcamy do robienia już w tym tygodniu lampionów adwentowych z którymi będą uczestniczyć w roratach.
  10. W niedziele 9 XII o godz. 15.00 dla wszystkich chętnych będzie jeszcze raz przedstawione Wesele Krościeńskie. Zapraszamy.
  11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Stanisława Żywiec z ul. Północnej. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…