Dzisiaj nabożeństwo wypominków z modlitwami za zmarłych o godz. 15.30. Wypominki codziennie po Mszy św. wieczornej

We wtorek wspomnienie sw. Rafała Kalinowskiego.  We wtorek również kolejne spotkanie Szkoły Modlitwy – serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane przez Odnowę w Duchu Świętym – które może nam pomóc przemyśleć i pogłębić nasza wiarę. Prowadzi je ks. Tomasz Ruszel.

W środę Nowenna do MBNP wraz z wypominkami po Mszy św. wieczornej. Święto Ofiarowania NMP.

 W piątek 23 – próba kandydatów przed przyjęciem do służby liturgicznej przed Mszy św.  o godz. 16.15. Próba potrwa do godz. 17.00.
W PIĄTEK 23 listopada odbędzie się również spotkanie dla młodzieży klas 6 i 7 przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania. Początek Msza św. o godz. 17.00.

 W sobotę wigilia uroczystości Chrystusa Króla uroczyste przyjęcie do Służby Liturgicznej Ołtarza nowych ministrantów i kandydatów, zapraszamy ich rodziców i rodzeństwo.

 W przyszłą niedziele Uroczystość Chrystusa Króla. Na Msze św. o godz. 9.00 zapraszam członków Akcji Katolickiej, KSM-u oraz ministrantów i kandydatów – zwłaszcza tych nowo przyjętych bo to wasze święto patronalne. W przyszłą po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 odnowienie aktu Oddania Chrystusowi Królowi.

Dzisiaj 18. XI po każdej Mszy św. w naszej parafii ale również i w Pustynach zbiórka do puszek dla Olusia. Zebrane dary naszych serc dołączymy do koncertu charytatywnego Złote Serca – miejmy je nie tylko złote ale pełne miłości.

W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich na Koncert ,,ZŁOTE SERCA” w dniu 18 listopada 2018 r. do sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie ,,Loteria Fantowa” i zbiórka publiczna do puszek. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację 14 – miesięcznego Olusia Kośka naszego parafianina – nikogo wiec nie może zabraknąć na koncercie. Tylu już ludzi pomogło Olusiowi czas na nas – mieszkańców Krościenka Wyżnego.  Pokażmy ze potrafimy być solidarni, pokażmy ze mamy serca!!!! Nic nie jest mało  znaczące jeśli zostało zrobione z miłości.

Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary na remont naszych organów który już trwa. Za tydzień więcej informacji o zakończonych pracach i remoncie organów.

Serdecznie dziękuję wszystkim którzy przygotowali młodzież do bierzmowania rodzicom, nauczycielom,Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym za towarzyszenie im w spotkaniach formacyjnych, wszystkim którzy przygotowali bierzmowanie i uroczystości patriotyczne, rodzicom i parafianom za porządki w kościele i wokół niego, siostrom zakonnym, chórowi, orkiestrze, strażakom , harcerzom, pocztom sztandarowym, służbie liturgicznej a zwłaszcza wam młodzi parafianie za duchowe przeżycie sakramentu bierzmowania. Serdecznie dziękuję za dar ołtarza młodzieży i rodzicom bierzmowanych. ks. wikariuszom Krzysztofowi i Tomaszowi, S. Przełożonej Cecyli i s. Krystynie, służbie liturgicznej, panu Adamowi Zajdlowi za coroczne organizowanie  św. Marcina na koniu, wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości odpustowo-patriotycznej.