• Dziś Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem Relikwii o godz. 15.30.
  • Dzisiaj początek Triduum przed uroczystością św. Stanisława Kostki – zapraszamy dzieci i młodzież z naszych szkół, (szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania) do wspólnej modlitwy.
  • We wtorek 18 września przypada Święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci i młodzież. Po Mszy św. ucałowanie Relikwii św. Stanisława.
  • W przyszłą niedzielę 23 września po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców uczniów klas VIII i III Gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  • Msze św. w tygodniu o godz. 18.00 natomiast Nowenny do MBNP w każdą środę po Mszy św. wieczorowej.
  • Kancelaria parafialna we wrześniu czynna od poniedziałku do piątku w godz. 18.30 – 19.00 w soboty, niedziele i święta kancelaria parafialna jest nieczynna.
  • W piątek święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
  • Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
  • Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę sprzętu elektronicznego i elektrycznego – na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Można je składać pod stodołą tam koło desek za parkingiem od 18 do 20 IX 2018 roku. Odbiór elektrośmieci 20 IX o godz. 14.00