Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe. Serdecznie zapraszamy.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieostającej Pomocy po Mszy św. godz. 19.00.

W czwartek wspominamy również bł. Władysława Findysza – kapłana pochodzącego z Krościenka Nizanego – męczennika komunizmu.

W piątek  święto św. Bartłomieja apostoła.

W sobotę 25 sierpnia 2017 r. godz. 19.00  Msza Św. ku czci  Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, zwanej Małą Arabką. Zapraszamy  członków naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym  której patronuje do wspólnej modlitwy.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Irena Liput z ul. Brzozowskiej.

Za tydzień  w niedzielę 26 VIII Matki Bożej Częstochowskiej. W jarosławskiej Kolegiacie odbędą się XXXV Archidiecezjalne Dożynki. Zapraszamy.

Jest jeszcze 5 wolnych miejsc na pielgrzymkę na Kresy wschodnie w dniach 20-23 września . cena 590 zł. Informacje w zakrystii.

Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie dożynek w naszej parafii i gminie, zwłaszcza paniom z KGW i AK za przygotowane wieńce, starostom dożynkowym,  delegacjom dożynkowym, tym którzy przygotowali liturgię, siostrom zakonnym, wszystkim uczestnikom. Dziękuję również harcerzom , służbie liturgicznej i strażakom za pomoc w przeprowadzeniu procesji na cmentarz parafialny w wigilię Wniebowzięcia NMP.

W ramach obchodów Święta Gminy Krościenko Wyżne serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę 26 sierpnia na stadion sportowy GOSiR do wzięcia udziału w XII edycji Biegów na Pożegnanie Lata pn „Dycha Siekiernika”.  Oprócz biegów dzieci i młodzieży oraz biegów na 10 km i 5 km odbędzie się również rywalizacja w kategorii Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal w kształcie siekiery. Na dzieci czekają puchary, nagrody rzeczowe i paczki ze słodyczami.  Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie internetowej gminy.

Dzisiaj o godz. 10.15 zebranie wiejskie -zaprasza pan Sołtys.