1. Dzisiaj 15.30 nabożeństwo różańcowe o trzeźwość w naszym narodzie oraz o wyzwolenie z nałogu dla uzależnionych. Zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji ludzi uzależnionych.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii przypadają wspomnienia:- w środę (01.08) św. Alfonsa Marii Liguoriego, w czwartek (02.08) Matki Bożej Anielskiej i możliwość zyskania odpustu „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami. Można zyskać odpust zupełny gdy nawiedzimy kościół, odmówimy Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo oraz spełnimy pozostałe warunki odpustu. W sobotę (04.08) św. Jana Marii Vianneya – patrona naszego ks. Jana Marszałka oraz kapłanów a szczególnie proboszczów.

 

  1. W środę o 19:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

  1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 18.00. Przypominamy, że spowiadamy codziennie pół godziny przed mszą świętą rano i wieczorem. W piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z posługą kapłańską.

 

  1. W poniedziałek (30.07) zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 do Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym w ramach XIV Ogólnopolskiej Modlitwy o Trzeźwość Narodu. Masza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Adama Szala. Kazanie wygłosi ks. bp. Tadeusz Bronakowski. Szczegóły na plakacie.