1. Dzisiaj Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.30. – w intencji kierowców.

2. Dzisiaj z racji św. Krzysztofa, na zakończenie każdej mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszek z racji błogosławieństwa pojazdów na środki transportu dla polskich misjonarzy (MIVA Polska).

3. W środę o 19.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – prosimy o składanie próśb i podziękowań.

4. Jutro w liturgii Kościoła przeżywamy święto świętej Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy. W środę (25.07) świętego Jakuba i Krzysztofa, w czwartek wspomnienie świętych Joachima i Anny – w tym dniu w sposób szczególny modlimy się za rodziców i ludzi starszych a w niedzielę wspominamy św. Martę – patronkę naszej Siostry Marty – przełożonej i naszej organistki – wszystkich solenizantów polecamy opiece Bożej i życzymy wielu Łask Bożych.

5.  We środę przypada 3 rocznica śmierci ks. prałata Jana Szpunara o godz. 7.00 i 19.00 będzie sprawowana msze św. za spokój duszy śp. Ks. Jana – zapraszamy wszystkich do modlitwy i pamięci o ks. Janie – niech nie braknie naszej wdzięczności i modlitwy w Jego intencji.