13 Niedziela Zwykła 1.07.2018

Dzisiaj I Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy św. krótka Adoracja NS oraz zmiana tajemnic Różańca św. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Po Mszy św. o godz. 16.00 Adoracja NS do godz. 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do trwania przed Chrystusem Eucharystycznym. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na kolejny Wieczór Chwały od godz. 19.30 do 21.00.

Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30, po Mszy sw.

W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 18.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Za ks. Proboszcza chorych odwiedzi ks. Prałat Krzysztof Pastuszak.

3 lipca przypada Święto św. Tomasza, Apostoła, a w 6 lipca wspomnienie bł .Marii Teresy Leduchowskiej.

W zakrystii jest lista pielgrzymów na Kresy Wschodnie przyporządkowana na kolejne wyjazdy, prosimy o zapoznanie się, jeśli ktoś chce zmienić termin można to będzie uczynić w I niedziele sierpnia. Niestety bez zgody wszystkich uczestników nie możemy umieścić jej w internecie.