Dzisiaj Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

11 VI w poniedziałek dzień modlitw w intencji Ojczyzny – poprowadzą ja członków AK od 17.30. Po Mszy św. ucałowanie relikwii w. Marcina i spotkanie POAK na plebanii.

We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Serdecznie zapraszamy.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.

W środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Zapraszamy serdecznie wszystkie dziewczynki chętne do śpiewu w scholii parafialnej z klas II, III i IV  szkoły podstawowej ale również młodsze dzieci które są zainteresowane śpiewem w scholii. Spotkanie w domu parafialnym o godz.17.00.

Również w środę  po Mszy św. będzie spotkanie dla kandydatów na ministrantów – dla tych którzy już się zgłosili i służą ale i czekamy na nowych chętnych.

16 VI w sobotę godz. 18..00 modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i ucałowanie Jego relikwii.

Zaproszenia:

Dzisiaj 10 VI w Krośnie odbędzie się 11 Jarmark Franciszkański od godz. 13.30 . Wystąpią min. schola kapucyńska, David Wojtoń, Światło Uwielbienia. Dochód z Jarmarku zostanie przeznaczony na leczenie Olusia z Naszej parafii. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej.

W sobotę 6 października 2018 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 12-godzinne spotkanie  – rekolekcje ewangelizacyjne, wypełnione uwielbieniem Boga, konferencjami i świadectwami świeckich –  „Stadion Młodych”, na wzór spotkań młodzieży w Lednicy czy Światowych Dni Młodzieży.  Z naszej parafii jest organizowany  wyjazd na to wydarzenie, na które zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania oraz starszą: ponadgimnazjalną i  studentów, a także wszystkich chętnych „młodych duchem”. Koszt dla młodzieży to tylko 12 zł. Wyżywienie należy sobie zapewnić we własnym zakresie.   Zapisy u ks. Tomka oraz w zakrystii tylko do końca roku szkolnego, czyli do 22 czerwca lub do wyczerpania miejsc. Zapraszamy

Również można się jeszcze zapisywać na pielgrzymkę na Kresy Wschodnie w dniach 20 – 23 IX 2018 roku – drugi termin. Jest jeszcze wolnych kilkanaście miejsc. Zapisy w zakrystii.

17 VI o godz. 13.30  odbędzie się III Bieg „Powitanie Lata” zapraszamy do zapisów w różnych kategoriach wiekowych – zapisy min w szkole i u pana Sołtysa.