Przeżywamy rekolekcje Wielkopostne. Msze św. z naukami ogólnymi.  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nabożeństwie Msza święta o godz. 16.00 z nauką ogólną.

Jutro Uroczystość św. Józefa i zakończenie rekolekcji. Msze św. z naukami o godz. 8.00 i 17.00. Zapraszamy. W modlitwach będziemy pamiętać o abp Józefie Michaliku i seniorze papieżu Benedykcie XVI oraz o wszystkich którym patronuje św. Józef.

 Po mszy św. wieczornej młodzież z Koła Teatralnego ze Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym  przedstawi sztukę wielkopostna – serdecznie zapraszamy.

We wtorek Msza św. wotywna do Ducha Świętego i spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w Kościele, będzie adoracja.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00.

W środę po Mszy św, wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów – przed świętami obowiązkowe.

W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół.

W piątek o godz. 7.30 i 17.00 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim ucałowanie relikwii Krzyża Świętego.

W piątek po Mszy św. wieczornej  będzie kolejne spotkanie przygotowujące do bierzmowania, zapraszamy młodzież z naszej parafii z klas VI, VII i II Gimnazjum.

W piątek 23 w Haczowie Odpust parafialny ku czci Matki Bożej Bolesnej.

Prosimy o zgłaszanie chorych na spowiedź przedświąteczną – tych chorych ksiądz odwiedzi w sobotę 24 III, w dniu spowiedzi parafialnej, od godz. 9.00.

Spowiedź parafialna przedświąteczna w naszej parafii w najbliższą sobotę 24 III: przed południem w godz. 9.00 – 12.00, a po południu 14.00 – 17.00. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 17.00.

Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo palm. Na Mszy św. o godz.11.00 uroczyste błogosławieństwo palm z procesją. Rozpoczniemy liturgię pod Krzyżem Misyjnym. Zapraszamy dzieci i młodzież z palmami.  nagrodzimy.

Za tydzień na Gorzkich Żalach zbiórka na kwiaty i wystrój Bożego Grobu. Za złożone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Za tydzień młodzież całej naszej Diecezji spotyka się w Radymnie na SMAP-ie.. Informacja dla wyjeżdżających: wyjazd w piątek 23 III o godz. 12.30 z pod kościoła.

Za tydzień młodzież w ramach akcji „Pola Nadziei 2018”, rozprowadzać będzie kwiaty (żonkile i narcyzy) przez nich wykonane, z których dochód wesprze nasze krośnieńskie hospicjum. A młodzież strażacka i harcerska będzie rozprowadzać kartki (5 zł) i ozdoby wielkanocne – stroik (10 zł) – dochód z nich będzie przeznaczony na pomoc małemu Aleksandrowi Kosiek z naszej parafii.

W zakrystii są do nabycia baranki Wielkanocne i paschaliki Wielkanocne Caritas w cenie 7 zł. Ofiary z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.

Ks. Prałat Krzysztof z tyłu kościoła wystawił książki nowe wydanie Halinki– ofiary z nich przeznaczone są na Misje.

Ogłoszenie o szczepieniach.

Zmarli w tym tygodniu: śp. Stefania Lorens z ul. Polnej i śp. Stanisław Frydrych z ul. Południowej. 

Wieczne odpoczywanie….