Kończymy dzisiaj Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do podejmowania trzeźwości w naszych domach i parafii. Za ławkami są wyłożone Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Zachęcamy do zapoznania się z tym, co one proponują.

Przeżywamy Wielki Post, który jest okazją do wyciszenia i otwarcia się na głos Boga, który przemawia do naszego sumienia. Wykorzystajmy Nabożeństwa Dróg Krzyżowych i Gorzkich Żali do pogłębienia naszej miłości do Boga. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym, które głosić będzie ks. Krzysztof Zańko o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „CHWAŁA BOŻA” zaprasza we wtorek 20 II na spotkanie modlitewne po Mszy św. o godz. 17.00.

W środę zachęcamy do wzięcia udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. godz. 17.00 i do składania próśb do Matki Bożej.

W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych.

W piątek o godzinie 7.30 i 17.00 odprawione zostanie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po Nabożeństwach Dróg Krzyżowych w piątki możliwość ucałowania relikwii krzyża świętego. Również w piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI, VII i II Gimnazjum z naszej parafii.

Za tydzień Niedziela Ad Gentes, zbiórka do puszek na pomoc dla misji.

W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy na salę gimnastyczna naszej Szkoły Podstawowej na Turniej Siatkówki o puchar Proboszcza, zarówno zgłoszone drużyny jak również wszystkich chętnych do kibicowania.

W sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się I spotkanie w ramach Kursu Przedmałżeńskiego – serdecznie zapraszamy młodych z naszej parafii ale mogą w nim wziąć udział także młodzi z poza naszej parafii.

Ogłoszenia szkolne:

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym informuje, że  nabór zarówno do klasy pierwszej jak i oddziału przedszkolnego przy naszej szkole będzie trwał od 19 lutego  do 16 marca 2018r.  Zapisy odbywają się na podstawie wniosków rekrutacyjnych, które są dostępne w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Dodatkowe informacje w sekretariacie  szkoły- osobiście lub telefonicznie (134315019).

Dyrekcja Samorządowego Przedszkola w Krościenku Wyżnym informuje, że od 19 lutego 2018. do 16 marca 2018 odbędą się zapisy dzieci na rok szkolny 2018/2019. Wszelkie informacje dostępne są w przedszkolu i na stronie internetowej .