Ogłoszenia 3 Niedziela Zwykła 21 I 2018

 

Dzisiaj ze względu na Koncert kolęd nabożeństwa o 15.30 nie będzie. Wykorzystajmy ten czas, aby udać się na śpiew kolęd  Domu Ludowym. To jeden z ostatnich akcentów Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym dzisiaj o godz.  14.00.  Od godz.13.30 będzie grała kolędy nasza orkiestra gminna.

W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00   spotkanie Parafialnego Oddziału AK Serdecznie zapraszamy do włączenia się w jego działalność.

W środę 24 I w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie  organizacyjne przed Pielgrzymka do Ziemi Świętej . Zapraszamy tych którzy zapisali się aby w niej wziąć udział.

Ponieważ nieraz z powodu pracy, czy wyjazdów, nie było rodzin w domu, a chcieliby aby ksiądz nawiedził ich dom z modlitwą, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii Lub telefonicznie do 2 II w celu indywidualnego ustalenia wizyty duszpasterskiej w ich domu. Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za poczęstunek, wspólna modlitwę i szczere rozmowy, co powinno owocować lepszym zrozumieniem spraw i życia naszych parafian przez nas kapłanów a także zrozumieniem wielu spraw parafialnych o które pytaliście przez was, głównie związanych z naprawą szkód po piorunie i przeciągających się  spraw co do odszkodowań ze strony ubezpieczyciela .

Dzisiaj jest dzień Babci a jutro  dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Pomódlmy się za nich.

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju siatkówki o puchar ks. proboszcza odbędzie się on 10 II 2018 od godz. 9.30 i będzie trwał do około godz. 16.30 zapraszamy na hale sportową do szkoły podstawowej do dopingowania. Zgłoszenia drużyn u Katarzyny Kuligi i Joanny Czekańskiej. Zapraszamy.

Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary przeznaczone na prace  przy dzwonach kościelnych uszkodzonych podczas wyładowania pioruna.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stefanię Jaszczur polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…