• 32 Niedziela zwykła (12.11.2017 r)
  • Dzisiaj o godz. 15.3o Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z wypominkami w intencji naszych zmarłych. Po Mszy św. o godz. 16.oo Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 21.oo zakończona Apelem Jasnogórskim
  • W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie POAK.
  • We wtorek  kolejne spotkanie z cyklu „Seminarium Odnowy Wiary” – zaprasza Wspólnota odnowy w Duchu Świętym – będą goście ze Wspólnoty z Łodzi.
  •  W środę Nowenna do MBNP  wraz z wypominki po Mszy św. wieczornej..
  • W czwartek 16 dzień miesiąca – modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  • W piątek po Mszy św. wieczorną zbiórka kandydatów i  kandydatów na ministrantów  w celu przećwiczenia przyjęcia ich do służby liturgicznej..
  •  Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli zorganizować Uroczystości patriotyczno – odpustowe w naszej parafii oraz przygotować otoczenie kościoła i plebani na to wydarzenie. Wszystkim składam serdeczne: Bóg zapłać!
  • W niedzielę 19 listopada w Domu Ludowym o godz. 15.00 rozpocznie się loteria, zbiórka do puszek, a o godz. 15.oo koncert charytatywny „Złote Serca”, Koncert Charytatywny Złote Serca odbędzie się 19 XI 2017 o godz. 15.00 w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym. Wcześniej o godz. 14.30 Loteria Fantowa. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację 6-letniego Jakuba i jego mamy Magdaleny. 
  • Za tydzień przypada III niedziela miesiąca i ofiary będą przeznaczone na potrzeby naszego kościoła na prace związane z wymiana części organów spalonych przez piorun. Jutro stary manuał będzie rozbierany a nowy potrzeba będzie wciągnąć na chór, dlatego proszę zwłaszcza naszych strażaków o pomoc po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Potrzeba by lin  do wciągnięcia manuału na chór.