• Dzisiaj Msza św. o godz. 16.00 w kaplicy cmentarnej wraz z wypominkami za zmarłych. Wypominki codziennie w tygodniu po wieczornej Mszy św. W związku z tym dzisiaj nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej w kościele. Ta adoracja będzie w przyszłą niedzielę.
  • Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach do środy w kaplicy cmentarnej o godz. 9.00.
  • We wtorek (07. 11. 2017) po mszy świętej wieczorowej  zbiórka ministrantów w kościele.  We wtorek również kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary – serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane przez Odnowę w Duchu Świętym – które może nam pomóc przemyśleć i pogłębić nasza wiarę.
  • W środę Nowenna do MBNP wraz z wypominkami  po Mszy św. o godz. 17.00.
  • Serdecznie dziękuje harcerzom za zbiórkę ofiar na renowacje starego nagrobka – zebrano 3500zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  •  11 listopada, obchodzić będziemy Dzień Odpustu parafialnego ku czci św. Marcina. Porządek Mszy św. do południa będzie niedzielny. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy za Polskę niepodległą polegli, ale też i o tych, którzy w trudzie budowali i budują jej niepodległy byt. Wyrazem zewnętrznym naszego patriotyzmu niech będą wywieszone polskie flagi na naszych domach. Niech dzień 11 XI będzie dniem wdzięczności za Naszą Ojczyznę i dniem naszej Narodowej Dumy. Na odpust zapraszam wszystkich parafian i gości oraz Straż Pożarną, Orkiestrę Dętą, harcerzy i poczty sztandarowe. Tradycyjnie o godz. 9.00 – suma patriotyczna, a o godz. 11.00 – odpust parafialny wraz z księżmi z dekanatu. Po procesji z Najświętszym Sakramentem ucałowanie relikwii św. Marcina. Młodzież z KSM-u na odpuście będzie rozprowadzać tradycyjne rogale Świętego Marcina i mam nadzieję, że będzie pogoda i przybędzie św. Marcin na koniu. Odpustowi parafialnemu przewodniczył będzie ks. Wojciech Wiśniowski proboszcz z Zagorzyc 11 listopada br. nasza gmina obchodzić będzie Święto Niepodległości wraz z Powiatem Krośnieńskim. Uroczystości rozpocznie msza św. o godz. 9.00 a po niej nastąpi przemarsz pod pomnik i złożenie kwiatów.  Na godz. 15.00 serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na koncert patriotyczny do domu ludowego w Krościenku Wyżnym. Na scenie wystąpią min.: nasze przedszkolaki, Szczep Harcerski, zespół Song z Krościenka Wyżnego oraz laureaci XI Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej.
  • Po południu Msza św. o godz. 16.00 bez kazania , a modlitwami za poległych w obronie Ojczyzny i wypominkami oraz ucałowaniem relikwii sw. Marcina.
  • Bardzo proszę o ile będzie pogoda aby w poniedziałek , lub wtorek przyjść jeszcze raz i posprzątać otoczenie domu parafialnego –przed odpustem. Każda pomoc będzie mile widziana .Serdecznie dziękuję tym którzy byli wczoraj, było kilkanaście osób i naprawdę zrobiły bardzo dużo, wystarczy popatrzeć i to widać. Niech św. Marcin wynagrodzi im swoim wstawiennictwem , bo włożyły wczoraj w to wiele trudu.
  • Pan Sołtys w dniach 6 do 15 XI  – (od 8.00 do 12.00) będzie pobierał IV ratę podatku rolnego, od nieruchomości i od psa.
  •  Ogłoszenie o badaniach : 6 XI 2017 w poniedziałek koło UG odbędą się bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne dla kobiet od 9.00 do 17.00 wcześniej trzeba się zarejestrować  tel 175824060.