• Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy.

 

 • Dzisiaj 27 sierpnia Dożynki Archidiecezjalne w Długiem koło Zarszyna.

 

 • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

 

 • Msze św. od 1 września, od piątku o godz. 18.00.

 

 • W tym tygodniu spowiedź z racji I Piątku Miesiąca i rozpoczęcia nowego roku szkolnego – zapraszamy dzieci i młodzież w czwartek od godz. 18.00, a w piątek od godz. 17.00. Tak aby wszyscy mogli się wyspowiadać. Przypominamy dzieciom i młodzieży, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w przyszły poniedziałek, 4 września o godz. 8.00 Mszą św.

 

 • Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w I Piątek Miesiąca od godz. 9.00.

 

 • W sobotę także I Sobota Miesiąca.

 

 • Dzisiaj w ramach obchodów Święta Gminy Krościenko Wyżne, serdecznie zapraszamy na stadion sportowy GOSiR-u do wzięcia udziału w XI edycji Biegów na Pożegnanie Lata pn „Dycha Siekiernika”. Oprócz biegów dzieci i młodzieży oraz biegów na 10 km i 5 km odbędzie się również rywalizacja w kategorii Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal w kształcie siekiery. Na dzieci czekają puchary, nagrody rzeczowe i darmowy fikoland. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i na stronie internetowej GOSiR-u.

 

 • W nawiązaniu do apelu Przewodniczącego KEP oraz akcji prowadzonej przez Caritas, dzisiaj w całej Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.

 

 • Ogłoszenia Odnowy w Duchu Świętym: 29 sierpnia 2017 roku, we wtorek, pierwsze spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym po wakacyjnej przerwie. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 19.00. Po niej spotkanie modlitewne w salce Domu Parafialnego. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w niedzielę 3 września 2017 roku w godz. 19.30 – 21.00 na Wieczór Chwały.

 

 • W przyszłą sobotę 2 września planujemy porządki wokół plebani i w otoczeniu stawu. Prosimy zatem o pomoc panów, liczymy też na pomoc naszych strażaków. Prosimy przynieść ze sobą siekiery. Zbiórka o godz. 8.30.

 

 • W przyszłą niedzielę 3 września po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klas III Gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

 

 • Ogłoszenie sołtysa.

 

 • Ogłoszenie o badaniach lekarskich