Parafia pw. św. Marcina wraz z Odnową w Duchu Świętym zapraszają wszystkich parafian i chętnych: 

 

25 sierpnia 2017 r. godz. 19.00 Msza Św. w intencji członków naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym  i rodzin przez wstawiennictwo i we wspomnienie patronki Wspólnoty  –  Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, zwanej Małą Arabką.

 

29 sierpnia 2017 r. pierwsze spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym po wakacyjnej przerwie. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 19. Po niej spotkanie modlitewne w salce Domu Parafialnego.

 

Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym zaprasza 3 września 2017 r.  w godz. 19,30 – 21,00 na Wieczór Chwały. 

 

10 września 2017 r.  niedziela ewangelizacyjna przed Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym.  Na każdej Mszy Św. będziemy gościć  osoby ze Wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi. Będzie też okazja do zakupu płyt i książek religijnych z  Łódzkiego Wydawnictwa Odnowy w Duchu Świętym

 

12 września 2017 r. Mszą Św. o godz. 18.00  rozpoczęcie 10 tygodniowych rekolekcji zwanych Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym.

Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha Świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd…).

Cotygodniowe spotkania w kościele, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w grupach, dopełnia indywidualna praca ze wskazanymi książkami i modlitwa z Pismem Świętym, którą podejmuje każdy uczestnik Seminarium w domu. Całość rekolekcji wieńczy modlitwa o przyjęcie darów Ducha Świętego. Seminarium pomaga przemienić swoje życie, pogłębić modlitwę osobistą i wspólnotową, a przede wszystkim spotkać żywego Boga, który jest obecny i z mocą działa w Kościele.

 

23 września 2017 r. Mszą Św. o godz. 16.00  rozpoczniemy Koncert Uwielbienia. Gościem specjalnym będzie franciszkanin O. Łukasz Buksa OFM ze swoim zespołem.

 

29/30 września 2017 r.  24h różaniec w intencji trzeźwości prowadzony przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.  Rozpoczęcie w piątek 29 września Mszą Św. o godz. 18.  (plakat w załączeniu)