• Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe. Serdecznie zapraszamy.
  • Dzisiaj III niedziela miesiąca- składka będzie przeznaczona na likwidacje szkód po burzy . Zostało zamontowane nowe nagłośnienie – to dopiero początek napraw. Koszt jego instalacji to 32 tys zł. To jest pierwsza naprawa która będziemy mogli zgłosić do ubezpieczenia. Kolejne przed nami przypomnę ze szacunkowy koszt naprawy strat to około 75 tys zł.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieostającej Pomocy o godz. 18.30 . W środę wspominamy również bł. Władysława Findysza – kapłana pochodzącego z Krościenka Nizanego – męczennika komunizmu.
  • W czwartek święto św. Bartłomieja apostoła.
  • 25 sierpnia 2017 r. godz. 19.00 w piątek Msza Św. w intencji członków naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym  i rodzin przez wstawiennictwo i we wspomnienie patronki Wspólnoty  –  Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, zwanej Małą Arabką. Zapraszamy wszystkich sympatyków oraz chętnych do dołączenia do Wspólnoty
  • W sobotę 26 VIII Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. z kazaniami o godz. 7.30. 9.00 i 19.00.. W Iskrzyni odpust parafialny.
  • Za tydzień 27 VIII Dożynki Archidiecezjalne w Długiem koło Zarszyna.

  • W ramach obchodów Święta Gminy Krościenko Wyżne serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę 27 sierpnia na stadion sportowy GOSiR do wzięcia udziału w XI edycji Biegów na Pożegnanie Lata pn „Dycha Siekiernika”. Oprócz biegów dzieci i młodzieży oraz biegów na 10 km i 5 km odbędzie się również rywalizacja w kategorii Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal w kształcie siekiery. Na dzieci czekają puchary, nagrody rzeczowe i darmowy fikoland. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie internetowej GOSiR.

  • W nawiązaniu do apelu Przewodniczącego KEP oraz akcji prowadzonej przez Caritas, w niedzielę, 27 sierpnia br. w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.

  • Po pięciu latach czas wybrać nową Rad Parafialną, obecna która mia działać rok była przez 5 lat i jej kadencja się kończy. Proszę o zastanowienie się kto by do takiej rady mógł należeć, niech to będą ladze którzy będą chcieli wspierać działania na rzecz parafii i wspierać proboszcza w sprawach rozwoju naszej parafii. W najbliższym czasie podam zasady wyboru nowej rady.