Dzisiaj I Niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Różańcowych – różaniec o godz. 15.30 –Z racji I niedzieli miesiąca dzisiaj adoracja do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. zachęcamy do wspólnej modlitwy. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe w intencji o dobrą pogodę na czas żniw i za dzieci i młodzież wypoczywająca na wakacjach.

Dzisiaj również modlimy się za ks. Jana Marszałka któremu patronuje św. Jan Maria Vianey.
W środę o 18:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W sierpniu zachęcamy do podjęcia abstynencji jako daru dla drugiego człowieka, albo dziękczynienia za to, że w moim domu nie ma takiego problemu lub w intencji ludzi uzależnionych.
Prosimy o zrobienie na grobach od środy porządku, i przyozdobienie kwiatami grobów, gdyż zbliża się tradycyjna procesja na cmentarz 14 VIII w Wigilię Wniebowzięcia NMP

W poniedziałek po Mszy św. Wieczornej spotkanie POAK Akcji Katolickiej.

Przy gazetach jest do wzięcia gazetka o pracy misyjnej naszego rodaka ks. Franciszka Filara w Kostaryce. Zachęcamy do zapoznania się z dziełem które tam ukończył.

Dzisiaj w niedzielę ofiary na naprawę uszkodzeń po wyładowaniu pioruna. Dziękuje już za pierwsze ofiary od chorych w I piątek miesiąca, od Odnowy w Duchu Świętym oraz za pierwsze przelewy. Ponieważ niektórzy prosili o blankiety przelewów są one do wzięcia przy czasopismach i na ołtarzach głównych. Można też numery konta wziąć ze strony internetowej. (Informacja o planowanych pracach).

Konto Bankowe

Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Krośnie

Konto podstawowe:
79 8642 1083 2002 8324 7837 0001

Konto remontowe:
52 8642 1083 2002 8324 7837 0002

 

 

Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym w Krościenku Wyżnym 12 IX – 21 XI

to forma 10-tygodniowych rekolekcji „w domu”.

Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha Świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd…).

Cotygodniowe spotkania w kościele, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w grupach, dopełnia indywidualna praca ze wskazanymi książkami i modlitwa z Pismem Świętym, którą podejmuje każdy uczestnik Seminarium w domu. Całość rekolekcji wieńczy modlitwa o przyjęcie darów Ducha Świętego. Seminarium pomaga przemienić swoje życie, pogłębić modlitwę osobistą i wspólnotową, a przede wszystkim spotkać żywego Boga, który jest obecny i z mocą działa w Kościele.

Zapraszamy więc wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym, do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Odnowy Życia w Duchu Święty, które potrwa od 12.09.2017 – 21.11.2017 r.

Zapisy na adres mailowy odnowa.kroscienkowyzne@interia.pl, u członków Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym lub w zakrystii.

Przy okazji, adres strony internetowej Wspólnoty  na Facebooku:

https://www.facebook.com/Odnowa-w-Duchu-%C5%9Awi%C4%99tym-Chwa%C5%82a-Bo%C5%BCa-przy-parafii-w-Kro%C5%9Bcienku-Wy%C5%BCnym-1958187401129957/