• Dzisiaj Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.30.

 

  • Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

 

  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.

 

  • We wtorek 11 lipca przypada Święto św. Benedykta opata, patrona Europy. To także 11 dzień miesiąca, modlić się będziemy za wstawiennictwem patrona naszej parafii św. Marcina.

 

  • W przyszłą niedzielę przypada 16 dzień miesiąca. Nabożeństwo popołudniowe ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem Relikwii. Przyszła niedziela to także III niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

 

  • Wójt i Rada Gminy Krościenko Wyżne zapraszają w dniu dzisiejszym na Święto Gminy Krościenko Wyżne. Impreza będzie miała miejsce przed Urzędem Gminy i rozpocznie się o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy.

 

  • Ponieważ pojawiły się pytania dotyczące książki pt. „Niedokończony portret”, o śp. ks. Michale Józefczyku, przypominamy, że książki to cegiełki na budowę Hospicjum w Tarnobrzegu – dzieło które rozpoczął za życia śp. ks. Michał, informujemy, że można je jeszcze zakupić u Pani Marii Józefczyk.