• Dzisiaj Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.

• Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00 .Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.

• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.

• W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św., młodzież z naszej parafii chce podzielić się z nami i chlebem i Słowem Bożym poprzez akcję pod hasłem: „Karmić się Słowem Bożym jak chlebem”.

• W poniedziałek wspominamy św. Zygmunta Gorazdowskiego – kapłana pochodzącego z Sanoka, a pracującego we Lwowie.

• W czwartek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniami o godz. 7.30, 9.00 i 19.00. Ofiary z racji tej Uroczystości tzw. Świętopietrze przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Jest to również dzień imienin ks. Pawła. W jego intencji będziemy modlić się w czwartek wieczorem i w przyszłą niedziele o godz. 11.00.

• W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Również w najbliższy piątek ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych ze spowiedzią i komunią św. od godz. 9.00.

• W sobotę – pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

• W przyszłą niedzielę przyjedzie do naszej parafii P. Dorota Kozioł, autorka książki pt. „Niedokończony portret”, o śp. ks. Michale Józefczyku. Książki to cegiełki na budowę Hospicjum w Tarnobrzegu – dzieło które rozpoczął za życia śp. ks. Michał.

• Zmiany personalne: Decyzją ks. abp Adama Szala, ks. Paweł Mendyk po dwóch latach duszpasterzowania przechodzi z końcem sierpnia do parafii Sanok – Fara, gdzie proboszczem jest ks. Andrzej Skiba. Na jego miejsce przychodzi ks. Krzysztof Zańko – dotychczas pracował w parafii Brzozów – Kolegiata. Również u Sióstr Służebniczek zmiana – odchodzi s. Przełożona, s. Marta Lewandowska – idzie do parafii Kosienice, a przychodzi s. Cecylia Kowalczyk.

• Pielgrzymki – zaproszenia: Ks. Kaczor z Haczowa w dniach 15 – 22 września (8 dni) do Włoch cena 1880 zł. Pan Michał Oberc (z którym byliśmy w Medjugorie) – w dniach 16-29 VII do m. in. Lurdes, Fatimy, La Salette – 12 dni cena 3780 zł. Pielgrzymka Radia Maryja w dniu 8 VII do Częstochowy. Biuro Radia Maryja w Krośnie u Franciszkanów. Szczegóły o pielgrzymkach w zakrystii lub u zainteresowanych.

• Przy tej okazji zaanonsuję naszą parafialna pielgrzymkę do Włoch w przyszłym roku w dniach 27 na 28 IV do 6 V 2018 roku (10 dni) w cenie około 1850 zł.

• Rozpoczną się prace konserwatorskie przy ołtarzu kapliczki przy Starym Kościelisku – zostanie ona zdemontowana. Więcej szczegółów na ten temat w sierpniu.