• Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Nabożeństwo popołudniowe do Serca jezusowego wraz z ucałowaniem relikwii św. Marcina – patrona parafii o godz. 15.30.

 • Dzisiaj o godz. 16.00 Msze św. będą sprawować w 22 rocznicę świeceń koledzy kursowi ks. proboszcza a jutro o godz. 11.00 w 57 rocznicę święceń kapłańskich spotkają się księża z rocznika ks. prałata Krzysztofa Pastuszaka – zapraszamy jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w tych mszach św.

 • Spotkanie Akcji Katolickiej z uwagi na uroczystości w Haczowie jutro 20- lecie koronacji obrazu Matki Bożej Bolesnej odbędzie się w przyszły poniedziałek.

 • We wtorek wspominamy św. Antoniego – z Padwy – zakonnika i doktora Kościoła.

 • Msza św. codziennie o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo czerwcowe. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nabożeństwem do Serca Jezusowego po Mszy św.

 • W najbliższy czwartek 15 VI w liturgii będziemy celebrować uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, naszej Ojczyzny i naszego Narodu. Udział w procesji jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Jezus jest wśród nas, w naszym życiu zawsze obecny. Przygotujmy cztery ołtarze, udekorujmy nasz parafialny Wieczernik i nasze domy, a przede wszystkim otwórzmy Jezusowi nasze serca, aby mogło je opromienić Jego błogosławieństwo. Msze Święte o godzinie 7.30, 9.00 i 16.00. Procesja po Mszy św. o godz.9.00 pójdzie trasą jak co roku.  Proszę o przygotowanie 4 ołtarzy: naszych Strażaków, Oazę Rodzin, Akcję Katolicką oraz Siostry, p. Pelczarów i Róże Różańcowe. Można również do ubrania otoczenia ołtarza wziąć flagi które były wokół stadionu na dożynkach przed 2 laty. Zapraszamy na procesję młodzież bierzmowaną, młodzież z KSM-u, Dzieci Boże i Harcerzy do feretronów, ministrantów oraz dzieci do sypania kwiatów. Próba sypania kwiatów odbędzie się w środę o godz. 17.30 zapraszamy zwłaszcza dzieci z klas III komunijnych oraz IV rocznicowych. Zapraszamy również orkiestrę oraz strażaków ze swoimi sztandarami oraz chór aby prowadził wraz z siostrą Martą śpiew. Młodzież z KSM-u, harcerzy prosimy o przygotowanie sobie figurek. Strażaków prosimy również o zabezpieczenie przejścia procesji.

  Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą się odbywały codziennie o godzinie 18.00 przez całą tak zwaną oktawę Bożego Ciała. Niech nasza obecność na nich będzie wyrazem naszej wiary i znakiem naszej miłości do Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W najbliższą niedzielę procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 9.00.

  W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił abp. Adam Szal.

  Za tydzień te osoby które zapisały się na książki ks. Abpa M. Mokrzyckiego będą je mogły nabyć w zakrystii w cenie 30 zł.

  Wójt Gminy i rady Gminy zapraszają wszystkie rodziny na Piknik Rodzinny, rozpocznie się o godz. 15.00 przed Domem Ludowym Krościenko Wyżnym Szczegóły na plakatach.

  Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na uroczystość koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu Matki Bożej Pocieszenia z kościoła parafialnego w Komborni. Uroczystość będzie miała miejsce dzisiaj w niedzielę, 11 czerwca 2017 r. w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Za tydzień 18 VI o godz. 13.00 w Kombornii uroczystość wprowadzenia koronowanego obrazu do kościoła o godz. 13.00. Zapraszamy

  Jutro w poniedziałek w Haczowie 12 czerwca 2017 roku przeżywać będziemy 20. Rocznicę Koronacji Figury Matki Bożej Bolesnej z Haczowa. W tym dniu w parafii haczowskiej odbędzie się również Spotkanie Rodziny Radia Maryja. Msza św. o godz. 18.20 ale już wcześniej od 17.30 modlitwy i program słowno-muzyczny.

  W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami klas II gimnazjum po Mszy św. O godz. 11.00 w związku z przygotowaniem do bierzmowania.