1 czerwca 2017 r. Przedszkole św. Józefa świętowało Dzień Rodziny. Zaproszeni goście przybyli na godz. 14.30,  kiedy to rozpoczęło się przedstawienie obrazujące (trochę w krzywym zwierciadle)  perypetie rodziców i dzieci.  Mamusia Ania krzątała się, pracowita jak pszczółka, podczas, gdy reszta rodziny zajmowała się mnóstwem ważnych spraw (zabawą, goleniem, obcinaniem wąsów, tworzeniem artystycznego nieładu, oglądaniem telewizji itp. Po przejściu przez mamę metamorfozy, przekształceniu uległa również rodzina. W dobrym kierunku.

Następnie były tańce i  piosenki przygotowane przez p. Iwonę Kielar, wiersze i piosenka po angielsku, której uczyła dzieci p. Aleksandra Mróz.  Po tych występach nastąpił poczęstunek i przejście do równie przyjemnej części, a mianowicie konkursów dla dzieci i rodziców. Konkurencja była tak silna, że wszyscy uczestnicy wywalczyli złote medale.  Rodzice przygotowali dla dzieci drobne upominki, a na koniec wszyscy zostali poczęstowani lodami. Część artystyczna została przygotowana przez p. Justynę Bajgier, a w sportową zaangażowała się p. Elżbieta Folta.
GALERIA ZDJĘĆ