• Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Czerwcowe ku czci NSPJ o godz. 15.30. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.

 

  • Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja NS i zmiana tajemnic Różańca św. Po Mszy św. o godz. 16.00 Adoracja do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do modlitwy i trwania przed Chrystusem Eucharystycznym.

 

  • Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.

 

  • W poniedziałek przypada Święto NMP Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych świąt. Z racji dnia pracującego Msze św. z kazaniami w naszej parafii o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. Intencje mszalne wyznaczone na godz. 7.00 będą odprawione o godz. 7.30.

 

  • W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym po Mszy św. o godz. 18.00.

 

  • W czwartek 8 czerwca przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlić się będziemy w tym dniu za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

 

  • W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

 

  • Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  • Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na uroczystość koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu Matki Bożej Pocieszenia z kościoła parafialnego w Komborni. Uroczystość będzie miała miejsce w niedzielę, 11 czerwca 2017 r. w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym.

 

  • Organizowany jest wyjazd na koncert „Jednego serca – Jednego Ducha” do Rzeszowa, wyjazd w Boże Ciało 15 czerwca – zapisy i szczegóły u ks. Pawła. Liczba miejsc ograniczona.

 

  • 7 czerwca,  w najbliższą środę, swoje imieniny będzie obchodził nasz ks. Proboszcz Wiesław Kałamarz. W tym dniu została zamówiona przez Kręgi Rodzin Msza św. w Jego intencji o godz. 18.00. W najbliższą niedzielę, 11 czerwca, na Mszy św. o godz. 11.00, również będziemy się modlić w intencji naszego Proboszcza z okazji Jego imienin. Zapraszamy do wspólnej dziękczynnej modlitwy za naszego Duszpasterza.