• Dzisiaj w naszej parafii podwójna uroczystość: Uroczystość Odpustowa – ku czci św. Jana Nepomucena oraz I Komunia Święta dzieci klas III o godz. 10.30.

 

  • Nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.30, trwajmy z Maryją na modlitwie, w której polecać będziemy dzieci I komunijne z naszej parafii.

 

  • W tygodniu nabożeństwa majowe: Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo.

 

  • Jest to również Biały Tydzień dla dzieci I komunijnych – serdecznie zapraszamy ich na tygodniowe dziękczynienie za dar I Komunii Świętej. Prosimy o pozostawienie z przodu miejsc dla dzieci komunijnych.

 

  • W poniedziałek, wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe i modlitwy o urodzaje z procesjami do kapliczek.

 

  • We wtorek po powrocie do kościoła wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz modlitwy, które poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.

 

  • W czwartek 25 V na naszą parafię wypada wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu – kolejne parafie adorują przez cały dzień Pana Jezusa. U Nas wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. porannej o godz. 7.00, a zakończenie nabożeństwem majowym o godz. 18.00, a po nim będzie Msza św.

 

  • W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 

  • Serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza, ofiarę na ławki dla dzieci – do tego dołożyli się również rodzice dzieci rocznicowych. Dziękuję również za pracę przy porządkach wokół kościoła i dekorację kościoła.

 

  • Za tydzień w naszej parafii Uroczystość rocznicy I Komunii św. o godz. 11.00 klas IV. Dzieci rocznicowe zapraszamy na próbę do kościoła we wtorek na godz. 17.00.

 

  • Organizowany jest wyjazd na koncert „Jednego serca – Jednego Ducha” do Rzeszowa, wyjazd w Boże Ciało 15 czerwca – zapisy i szczegóły u ks. Pawła.