• Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30. W tygodniu nabożeństwa majowe: Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo. Zachęcamy zwłaszcza dzieci i młodzież do licznego uczestnictwa w nabożeństwach majowych.

 

  • Dzisiaj przypada 28 rocz. śm, ks. Jana Waisa, naszego byłego Proboszcza. Módlmy się dla niego o łaskę życia wiecznego.

 

  • We wtorek 16 maja przypada Święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Św. Andrzej Bobola jest też patronem Akcji Katolickiej. Spotkanie parafialnego oddziału AK w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

 

  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nabożeństwem majowym po Mszy św. o godz. 18.00.

 

  • W sobotę 20 maja przypada rocznica święceń bpa Stanisława Jamrozka, módlmy się w intencji naszego Pasterza.

 

  • Dzisiaj ks. Paweł będzie miał spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych z klas IV po Mszy św. o godz. 9.00, a po Mszy św. o godz. 11.00 z rodzicami dzieci klas III – komunijnych.

 

  • Próby dzieci komunijnych z klas III Szkoły Podstawowej w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.00. Spowiedź św. dla dzieci i ich rodzin w piątek o godz. 16.00. Rozpocznie się ona Nabożeństwem Pokutnym dla dzieci komunijnych.

 

  • Za tydzień 21 maja, 6 Niedziela Wielkanocna. O godz. 10.30 w naszej Parafii Uroczysta Msza św. z udzieleniem I Komunii Świętej dzieciom z klas III Szkoły Podstawowej. W naszej Parafii jest to również dzień Odpustu ku czci św. Jana Nepomucena. Uroczysta suma odpustowa o godz. 9.00.

 

  • W związku z Uroczystością I Komunii Świętej w naszej parafii, prosimy rodziców dzieci komunijnych o pomoc w porządkach w kościele i jego obejściu. Zapraszamy w przyszłą sobotę na godz. 9.00. Poprzez naszą obecność postarajmy się wspólnie przygotować naszą świątynię do tej Uroczystości.

 

  • Zaproszenie „Caritasu”…

 

  • Rekolekcje dla kobiet…