• Wspominamy dzisiaj św. Dyzmę, Dobrego Łotra – patrona naszej Archidiecezji.

• Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.

• Dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 16.00 odbędzie się koncert pieśni wielkopostnych i pasyjnych w wykonaniu nauczycieli i uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej w Krośnie. W czasie koncertu zaprezentują się głównie uczniowie klasy śpiewu solowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wysłuchania najpiękniejszych pieśni wielkopostnych w wykonaniu solistów, duetów oraz zespołu wokalnego. Wstęp wolny.

• W środę Nowenna do MB Nieustającej pomocy o godz. 16.30.

• W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół. Poprowadzą ją dzieci komunijne z klasy III b.

• W piątek o godz. 7.30 i 17.00 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim ucałowanie relikwii Krzyża Świętego. Wieczorem Drogę Krzyżową poprowadzą Kręgi Rodzin.

• W najbliższą sobotę 1.04. – pierwsza sobota miesiąca.

• Dzisiaj w nocy nastąpiła zmiana czasu na letni. Jednak Msze św. wieczorne w naszej parafii do piątku będą o godz. 17.00. Od soboty 1.04. Msze św. wieczorne o godz. 18.00.

• W ubiegłą niedzielę była III niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Zebrano kwotę: 4.120 zł. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

• W zakrystii są do nabycia baranki Wielkanocne w cenie 5 zł. i paschaliki Wielkanocne Caritas w cenie 7 zł. Ofiary z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.

• Ogłoszenie dla pielgrzymów do Chorwacji i Medziugorie: Jest jeszcze 2 miejsca na pielgrzymkę do Chorwacji. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

• Informujemy naszych parafian, że w tym roku rekolekcji wielkopostnych nie będzie – będą rekolekcje przed najważniejszym wydarzeniem w tym roku w naszej parafii czyli przed przyjęciem relikwii św. Jana Pawła II. Rekolekcje odbędą się w dniach: 30 kwietnia – 3 maja 2017 roku.