• Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym (i Nowenną do św. Józefa) o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.

 

 • Jutro Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP. Jest to szczególny dzień modlitw za Ojców. Polecajmy również wszystkich, których św. Józef patronuje. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Po Mszach św. Litania do św. Józefa.

 

 • W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół. Poprowadzą ją dzieci komunijne z klasy III a.

 

 • W piątek o godz. 7.30 i 17.00 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim ucałowanie relikwii Krzyża Świętego. Wieczorem Drogę Krzyżowa będzie multimedialna ze slajdami, a pieśni będzie śpiewał nasz chór.

 

 • W sobotę Uroczystość Zwiastowania NMP – dzień Świętości Życia. W związku z tym będą wystawione deklaracje Duchowej Adopcji Życia Poczętego. Msze św. o godz. 7.30. 9.00 i 17.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 poświecenie i rozdanie książeczek dzieciom komunijnym z klas III.

 

 • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł w tym tygodniu śp. +Zbigniew Panasiuk z ul. Rzeszowskiej. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu….

 

 • Za tydzień 26 marca (w niedzielę) po Mszy św. wieczornej o godz. 16.00 odbędzie się koncert pieśni wielkopostnych i pasyjnych w wykonaniu nauczycieli i uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej w Krośnie. W czasie koncertu zaprezentują się głównie uczniowie klasy śpiewu solowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wysłuchania najpiękniejszych pieśni w wykonaniu solistów, duetów oraz zespołu wokalnego. Wstęp wolny.

 

 • W zakrystii są do nabycia baranki Wielkanocne w cenie 5 zł. i paschaliki Wielkanocne Caritas w cenie 7 zł. Ofiary z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.

 

 • Doradca Rolników Pan Szarek służy pomocą w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników w swoim biurze w poniedziałki i w piątki. Rolników prosimy o kontakt z p. Szarkiem.

 

 • Ogłoszenie dla pielgrzymów do Chorwacji i Medziugorie: Spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Chorwacji w piątek 24.03 ok godz. 18.00 po Drodze Krzyżowej i Mszy św.

 

 • Zapraszamy młodzież, która zapisała się na wyjazd na Spotkanie Młodych AP w Ustrzykach Dolnych w dniach 7-9 kwietnia 2017r na spotkanie z ks. Pawłem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 marca po wieczornej Mszy św.

 

 • Zarząd OSP w Krościenku Wyżnym informuje, iż od najbliższego piątku (tj. 24.03.2017 r.) od godz. 17.00 – 20.00 czynna będzie świetlica strażacka dla dzieci i młodzieży. OSP zapewnia opiekunów oraz liczne atrakcje, umożliwiające spędzenie wolnego czasu młodszemu pokoleniu naszej miejscowości. Gorąco zapraszamy. Organizowany jest również nabór do Ochotniczej Straży Pożarnej, zarówno do grona Członków Zwyczajnych, jak i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zapisów będzie można dokonywać w godzinach otwarcia świetlicy lub u Prezesa OSP – Mateusza Liputa.

 

 • Z uwagi na prośby o informacje i zapytania ludzi informujemy, że nastąpiła zmiana lokalizacji pośrednictwa ubezpieczeniowego, które prowadził Pan Wojnar (tutaj przy kościele) – obecnie znajduje się ono na ul. Szkolnej 26 w dawnym salonie kosmetycznym.