• Dzisiaj o godz.15.30 Nabożeństwo Różańcowe w intencji ludzi starszych i chorych.

 

  • Serdecznie zapraszamy we wtorek 7 lutego na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. do Domu Katechetycznego wszystkich zainteresowanych włączeniem się w powstającą Grupę Odnowy w Duchu Świętym.

 

  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

 

  • Gościmy dzisiaj ks. Andrzeja Wydrzyńskiego, proboszcza parafii w Komborni, który głosi okolicznościowe kazanie o kulcie MB Pocieszenia w Komborni. Parafia ta przygotowuje się do Uroczystości Koronacji Obrazu MB Pocieszenia. Również nasza parafia włączy się w to duchowe przygotowanie. 11 lutego w sobotę odbędzie się Pielgrzymka parafialna do Komborni. Wyjazd do Komborni chóru i orkiestry o godz. 16.15 spod kościoła. Wszystkich wiernych którzy nie mogą pojechać swoimi autami autobus weźmie o godz. 16.40. Intencje Mszy św. wieczornej będą odprawione w Komborni. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w tej pielgrzymce i wypraszanie łask przez przyczynę Matki Bożej Pocieszenia z Komborni.

 

  • W sobotę 11 lutego wspomnienie MB z Lourdes, Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00 i 9.00 – będzie to Msza św. dla ludzi starszych i chorych z racji Światowego Dnia Chorego połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy św. Akcja Katolicka zaprasza starszych i chorych na spotkanie przy herbacie do Domu Katechetycznego.

 

  • Bardzo serdecznie dziękuje panom (a może i paniom) którzy w piątek rozebrali dekorację Bożonarodzeniową. Niech Pan Jezus wynagrodzi wszelkimi łaskami.

 

  • Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy pomogli przy pocięciu i zwózce drzewa z lasu. Strażakom, panu Lewandowskiemu, panom Mercikom, panom Liputowi i Dąbrowskiemu, którzy oprócz pomocy służyli również swoimi ciągnikami i sprzętem.

 

  • Ogłoszenie siostry: SS Służebniczki ogłaszają zapisy do Przedszkola św. Józefa na rok szkolny 2017/2018. Zapisy będą trwały od 6 lutego do 28 lutego w godz. od 7.30 do 15.30.

 

  • Z naszej wspólnoty parafialnej w zeszłym tygodniu odszedł śp. +Edmund Skwierz z ul. Południowej. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…