28 stycznia od 9:30 w naszej Hali sportowej, przy szkole Podstawowej odbył się siatkarski turniej o puchar ks. Proboszcza.  W turnieju pomimo wielkiego zainteresowania i o wiele większej ilości zgłoszeń drużyn, ze względu czasowych udział wzieło 6 drużyn. Po rozlosowaniu grup, pierwszą z nich tworzyli: „Walczące Lwy”, „Lorensowie”, „Misnistranci”. Natomiast w drugiej grupie zagrali:  „Sacerdosi” (księża), „Metaxa” i „Wymiatacze”. Po rozegraniu przez każdą z drużyn dwóch meczów w grupie nadszedł czas na finały, czyli mecze o decydujące zajęciu konkretnego miejsca. W walce o 5 miejsce 2:1 wygrali z „Ministrantami” drużyna księży „Sacerdosi” . W meczu o 3 miejsce wygrała drużyna „Metaxa” 2:0 z drużyną „Lorensowie”. Natomiast w meczu finałowym o główny i największy puchar wygrała ekipa „Wymiatacze” 2:0 z „Waleczne Lwy”. Cały turniej obfitował w dynamiczne akcje, mocne zagrywki, wysokie bloki czy sprytne, techniczne zagrania. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy kibicom za doping.

cała relacja fotograficzna w naszej GALERII w Wydarzeniach. Zapraszamy!