W ramach przygotowania naszej parafii do uroczystości przekazania relikwii św. Jana Pawła II przez Metropolitę Lwowskiego Abp M. Mokrzyckiego 16 I 2017 nasze duchowe rozważania poprowadził ks. Roman Lorens – nasz rodak. W wygłoszonej homilii prowadził nas śladami Jana Pawła II do Fatimy i objawień które miały miejsce 100 lat temu. Ukazywał aktualność słów Maryi dla dzisiejszego świata i każdego wierzącego. W osobie Jana Pawła II wskazywał wzór zawierzenia Maryii i całkowitego Jej oddania. Zachęcał do jak najlepszego przygotowania naszych serc do przyjęcia znaku relikwii św. Jana Pawła II. Uczestniczyli w nim również uczniowie naszej szkoły podstawowej noszącej imię Jana Pawła II, a klasa V b wraz ze swoją wychowawczynią animowała Mszę św.
To kolejne spotkanie przygotowujące do uroczystości, które odbędą się 4 maja 2017 r. poprzednie poprowadził 16 XII ks. Maksymilian Lorens.
GALERIA ZDJĘĆ